Asist Husqvarna Stiga
XTline Sharks Fieldmann


Dovoľujeme si vás upozorniť, že sme jediné servisné stredisko na náradie Asist v ČR a SR.
Všetky záručné aj pozáručné opravy značky Asist v Českej republike a na slovenské teda vykonávajú výhradne naši technici. Z toho vyplýva vysoko profesionálny prístup k prípadným poruchám a poruchám na náradie Asist. Vďaka znalostiam tohto typu náradia sa môžeme pýšiť naozaj krátku lehotou vybavenie Vašich zákaziek a to či ide o záručný servis alebo ten pozáručný.

Ďalšou značkou u ktorej máme splnomocnenie robiť záručný a pozáručný servis je značka Fieldmann. Aj tu máme bohaté skúsenosti so servisom všetkého ručného elektrického náradia a záhradnej techniky. Práve vďaka skúsenostiam vám môžeme ponúknuť rýchle riešenie vášho problému.

Pozáručný servis vykonávame aj pre náradie značiek:

Makita Bosch Extol
Milwaukee Erba Sharks


Keďže sme predajcovia aj ďalšieho elektrického náradia a techniky, vychádzame v ústrety svojim zákazníkom a u ostatných nami predávaných značiek zaisťujeme pozáručný servis celého sortimentu. Ak náradie kúpite od nás snažíme sa o čo najrýchlejší servis v rámci možností a okolností.
Ak máte ručné náradie inej značky môžete sa opýtať, či vám môžeme pomôcť aj v tomto prípade. Vo väčšine prípadov sme toho schopní.

Samozrejmosťou je aj predaj náhradných dielov. Vďaka veľkému množstvo týchto dielov nie je možné bohužiaľ spustiť on-line katalóg, preto v prípade Vášho záujmu o nejaký náhradný diel je nutné volať na servis (725 667 833), kde Vám odpovieme prípadné otázky.
V prípade akejkoľvek žiadosti o náhradný diel si prosím pred telefonickým dotazom pripravte presné typové označenie Vášho náradia.
Objednávky náhradných dielov prevádzajte výhradne mailom na adrese servis@naradi-asist.cz

NA ONLINE CHATU NA OTÁZKY TÝKAJÚCE SA NÁHDANÝCH DIELOV A OPRAV NEODPOVEDÁME - JE NUTNÉ VYUŽIŤ KONTAKTY NIŽŠIE UVEDENÉ
 

Kontaktné údaje na servis:

tel:    725 667 833       
Fax: 226 013 946